ankara travestileri ankara travestileri
 • family porn
 •    

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/akademik/public_html/libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 383

  Değerli Hocamız Prof. Dr. Serap Yılmaz Hanımefendi'nin Aziz Hatırasına.....

  Ayrıntılar

   

  Değerli Hocam Prof. Dr. Serap Yılmaz hocamla tanışmak ve ondan ders alabildiğim ve onun engin tarih görüşlerinden ve tarihe bakış açısından yararlanabildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum.

  Değerli hocam tüm hayatını tarihe adamış ve kendisi gibi birçok tarihçi yetiştirmiş değerli bir insandı. Her şeyden Öte Kalbindeki İnsan sevgisi ve İyilik duygusu ile iyi bir insan ve İyi bir tarihçiyd.

  O tarihi sıradan kalıplardan çıkarıp farklı bir yöntem ile Tüm insanların anlayabileceği bir Tarih Anlayışı yapma çabası içindeydi. Hayatını da bu Tarih Anlayışına Adadı Türkiye’deki Anales Ekolünün Önemli Temsilcilerinden biriydi.

  Hocamız Bu hayatta gözlerini yumarken Ebedi hayata gözlerini açmıştır. Onun öğretilerini ve Tarihe bakış açısını hiçbir zaman unutmayacağız ve Gelecek nesillere onun bize bırakmış olduğu bu mirası hakkıyla ulaştırma çabası içinde olacağız.

  Değerli Hocam Bedenen aramızdan ayrılsa da, Manen onu varlığını hiçbir zaman unutmayacağız.

  Yazdığı makale ve kitaplarda Ebediyete ismini kazımış olan Değerli Hocam Serap Yılmazın Sonsuza dek kalbimizde yaşayacağını ve Yazdıkları Eserler İle daha nice yıllar onun Tarih Anlayışını devam ettiren Yeni Tarihçilerin yetişmesinde etkili olacaktır.Onun bilgi birikimleri Eserleri aracılığıyla yeni Tarihçilere ulaşacaktır. Bu yüzden Yazdığımız okuduğumuz her eserinde ve ona atıf yapılan her eserde onu hatırlayacak ve Rahmetle Anacağız.

  Tekrar Değerli Hocam Serap Yılmazın Yakınları ve Tüm İlim Âleminin Başı sağ olsun

  Gökyüzünden Güzel ve Bir O kadar Parlak bir Yıldız Kaydı. Ama Giderken geride Binlerce onun gibi parlak ve Güzel yıldız bıraktı.O yıldızlar bir gün büyüyecek ve Onun Gibi Binlerce Yıldız olacak ve Bizi Sonsuza Dek Aydınlatacak .O binlerce Yıldıza Her Bakışımızda Ondan bir Parça Göreceğiz ve Ona bıraktığı bu bütün güzellikler için bir teşekkürü borç bileceğiz .

  Hocam Sizi Hiçbir Zaman Unutmayacağız Gözünüz Arkada Kalmasın Sizin bıraktığınız yerden Devam Edeceğiz.

   

  Mustafa Özdemir

    

   

     
     
  cialis hapı
  © Bu sitenin içerik hakları tamamen korunmaktadır. | www.akademiktarih.com